NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS
Hosting sponsoruje:GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook


 

Dobry partner dla biznesu - Nokia E75 zdobyła nagrodę EISA 2009-2010

Zamieszczona tu przez ciebie wiadomość zostanie wyświetlona na stronie głównej SymbianOS.pl. Uwaga - tylko gotowe newsy!

Dobry partner dla biznesu - Nokia E75 zdobyła nagrodę EISA 2009-2010

Postprzez Garo » 17 sierpnia 2009, o 16:01

Obrazek

Telefon Nokia E75 z biznesowej Eseries zdobył nagrodę EISA w kategorii European Business Phone 2009-2010 (Europejski Telefon Biznesowy). Wyróżnienie to, będące jednym z najbardziej prestiżowych w branży elektroniki użytkowej, przyznawane jest co roku przez pisma branżowe zrzeszone
w Europejskim Stowarzyszeniu Technik Audiowizualnych EISA (European Imaging And Sound Association). Gala wręczenia nagród odbyła się 15 sierpnia br.

Przy wyborze zwycięskiego produktu w kategorii European Business Phone jury brało pod uwagę zastosowanie zaawansowanych technologii, obecność cech pożądanych przez użytkowników, ergonomię oraz wzornictwo. Najwyższe noty wśród ocenianych urzadzeń zdobyła Nokia E75, wyposażona w wysuwaną z boku klawiaturę QWERTY
i oferująca użytkownikom dostęp do poczty prywatnej i biznesowej typu push. .

Niezwykle poręczna i stylowa Nokia E75 oferuje nowy, rozbudowany i bardzo wygodny interfejs poczty email. Telefon wyposażony jest w bogaty pakiet narzędzi, który zapewnia pełną obsługę folderów i wiadomości w formacie HTML, załączników, rozwijane widoki, a także możliwość sortowania wiadomości według dat, nadawców i rozmiarów. Oprócz udoskonalonych funkcji przesyłania poczty, urządzenie to daje dostęp w czasie rzeczywistym do kalendarza, kontaktów i zadań.

Nokia E75 jest ściśle zintegrowana z usługami Ovi. Telefon posiada wbudowany moduł A-GPS oraz aplikację Nokia Maps z 3-miesięczną pełną licencją na nawigację samochodową. Dostęp do poczty prywatnej i biznesowej poprzez większość istniejących kont e-mail telefon oferuje dzięki usłudze Nokia Messaging, dostępnej w urzadzeniu bezpłatnie na cały okres życia produktu.

„Otrzymać nagrodę EISA to znaczy zostać docenionym przez grono międzynarodowych specjalistów
dziedzinie elektroniki użytkowej” – powiedział Piotr Bubak, dyrektor marketingu Nokia Poland.
„Ta nagroda jest dla nas tym bardziej cenna, ponieważ podkreśla nie tylko doskonałą jakość produktu, ale również zaawansowaną funkcjonalność, dostosowaną do najwyższych wymagań klientów biznesowych.”

Nagrody EISA przyznawane są w nastepujących kategoriach: fotografia, sprzęt audio, kino domowe, wideo, elektronika samochodowa oraz urządzenia mobilne. W poprzednich latach nagrodą tą uhonorowane nagrodą zostały Nokia N90, Nokia N93 oraz Nokia N95.

Źródło własne, Nokia
REGULAMIN :: FAQ :: SZUKAJ
Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji. Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn.
Avatar użytkownika
Garo
Administrator
Administrator
 
Posty: 11872
Dołączył(a): 17 grudnia 2005, o 23:28
Lokalizacja: Wrocław
Mod.tel.: Galaxy Note SGS2 WFS
FW: 2.3.3
    WindowsXPFirefox

Powrót do Dodaj newsa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron