NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS
Hosting sponsoruje:GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook


 

Dotykowa Nokia 5230 - muzyczny świat pełen kolorów

Zamieszczona tu przez ciebie wiadomość zostanie wyświetlona na stronie głównej SymbianOS.pl. Uwaga - tylko gotowe newsy!

Dotykowa Nokia 5230 - muzyczny świat pełen kolorów

Postprzez Garo » 25 sierpnia 2009, o 12:38

Nokia nie próżnuje i stara się zaskakiwać nowymi modelami telefonów. Teraz kolejną propozycją w ofercie dotykowych telefonów jest model Nokia 5230. Czy jest to zaskoczenie czy rozczarowanie oceńcie sami - telefon z wyglądu jest identyczny jak 5800.

Obrazek

Dotykowa Nokia 5230 - muzyczny świat pełen kolorów

Espoo i New Delhi - Najnowsza propozycja w ofercie dotykowych telefonów firmy Nokia – model Nokia 5230 – przeznaczona jest dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Telefon komórkowy z odtwarzaczem muzycznym, aparatem i funkcjami wideo to dla nich podstawowe urządzenie, a także narzędzie komunikacji poprzez serwisy społecznościowe. Model Nokia 5230 umożliwia swoim użytkownikom pobieranie nowej zawartości, takiej jak utwory z Nokia Music Store czy aplikacje, gry, wideo i inne usługi bezpośrednio z Ovi Store. Ponadto telefon wyposażony został w nawigację A-GPS z najnowszą wersję Ovi Maps.

„Dzięki konkurencyjnej cenie 149 euro Nokia 5230 stanowi naszym zdaniem świetną ofertę dla osób, które pragną mieć przebojowe urządzenie muzyczne. Telefon ten daje dostęp do serwisów społecznościowych typu Facebook czy MySpace, informuje o imprezach i wskazuje do nich drogę, a ponadto dostępny jest w wielu olśniewających kolorach” — mówi Jo Harlow, wiceprezes firmy Nokia.

Personalizacja telefonu poprzez Sklep Ovi

Ovi Store dostępny jest na ekranie głównym Nokia 5230, dzięki czemu klienci mogą w każdej chwili rozpocząć pobieranie i personalizowanie telefonu. Nowe aplikacje, gry, nagrania wideo i inne materiały są regularnie uzupełnianie. Obecnie Ovi Store można odwiedzać z ponad 75 urządzeń Nokia i z możliwości tej korzystają już użytkownicy z ponad 180 krajów.

33 godziny muzyki
Dotykowa Nokia 5230 posiada łatwy w obsłudze odtwarzacz muzyczny, oferujący 33-godzinny czas odtwarzania. Wrażenia ze słuchania muzyki potęgują ponadto dowolne słuchawki z wejściem 3,5 mm. Na niektórych rynkach telefon ten będzie sprzedawany w połączeniu z usługą Comes with Music, dającą nieograniczony dostęp do oferty muzycznej Nokia Music Store.

Multimedia i kontakty na ekranie głównym
Nokia 5230 posiada na ekranie głównym Pasek multimediów, dający szybki dostęp do ulubionych multimediów i aplikacji, na przykład muzyki i zdjęć, czy serwisów internetowych, takich jak YouTube czy Ovi Share. Ponadto innowacyjny Pasek kontaktów zawiera miniatury zdjęć 20 przyjaciół, dając łatwy dostęp do nich oraz do ich historii połączeń, w tym wiadomości e-mail, rozmów telefonicznych, zdjęć i aktualizacji
z serwisów społecznościowych.

Sprzedaż telefonu Nokia 5230 rozpocznie się w czwartym kwartale 2009 roku. Sugerowana cena telefonu Nokia 5230 z usługą Comes with Music (dostępność na wybranych rynkach) będzie wynosić 259 euro bez podatków i dopłat.

Obrazek

Źródło własne, Nokia
REGULAMIN :: FAQ :: SZUKAJ
Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji. Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn.
Avatar użytkownika
Garo
Administrator
Administrator
 
Posty: 11872
Dołączył(a): 17 grudnia 2005, o 23:28
Lokalizacja: Wrocław
Mod.tel.: Galaxy Note SGS2 WFS
FW: 2.3.3
    WindowsXPFirefox

Powrót do Dodaj newsa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron