NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS
Hosting sponsoruje:GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook


 

Wygraj telefony Nseries i Eseries czyli otwarcie salonu Nokia we Wrocławiu

Zamieszczona tu przez ciebie wiadomość zostanie wyświetlona na stronie głównej SymbianOS.pl. Uwaga - tylko gotowe newsy!

Wygraj telefony Nseries i Eseries czyli otwarcie salonu Nokia we Wrocławiu

Postprzez Garo » 25 sierpnia 2009, o 12:54

Już jutro we Wrocławiu będzie miało miejsce oficjalne otwarcie drugiego w Polsce salonu firmowego Nokia. Sklep, mieszczący się w centrum handlowym Renoma przy ul. Świdnickiej 40 (I piętro), będzie otwarty od godz. 9.00.
Z tej okazji przygotowano wiele atrakcji, dostępnych nie tylko dla klientów centrum handlowego, ale także mieszkańców Wrocławia. Pierwszy salon firmowy Nokia został otwarty 9 listopada 2007 w centrum handlowym Stary Browar w Poznaniu.

Z okazji otwarcia salonu we Wrocławiu firma Nokia przygotowała cogodzinne konkursy z nagrodami. Przez cały dzień o każdej pełnej godzinie na ekranach znajdujących się przed wejściem do sklepu wyświetlane będę pytania z trzema odpowiedziami. Wygrywają dwie osoby, które najszybciej wyślą pod wskazany numer sms-a z prawidłową odpowiedzią. Jest o co walczyć, gdyż nagrodami są najnowsze telefony Nokia, m.in. z Nseries i Eseries oraz gadżety.

Obrazek

Ponadto na terenie Centrum Handlowego będą umieszczone nadajniki bluetooth. Każdy, kto włączy bluetooth w swoim telefonie, będzie mógł otrzymać singiel Nokia, tapetę oraz informacje o prowadzonych w ramach otwarcia sklepu konkursach.

Dla Klientów, którzy tego dnia zdecydują się na zakupy w salonie Nokia, firma przygotowała rabat 10% na oryginalne akcesoria Nokia.

O otwarciu sklepu informować będą również promotorzy, przemieszczający się po mieście z megafonami, transparentami oraz ulotkami. Od nich będzie można otrzymać informacje o sklepie, a ponadto każdy, kto napotka promotorów i odpowie na pytanie związane z marką Nokia otrzyma gadżet-niespodziankę.

Źródło własne, Nokia
REGULAMIN :: FAQ :: SZUKAJ
Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji. Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn.
Avatar użytkownika
Garo
Administrator
Administrator
 
Posty: 11872
Dołączył(a): 17 grudnia 2005, o 23:28
Lokalizacja: Wrocław
Mod.tel.: Galaxy Note SGS2 WFS
FW: 2.3.3
    WindowsXPFirefox

Re: Wygraj telefony Nseries i Eseries czyli otwarcie salonu Nokia we Wrocławiu

Postprzez Magik » 26 sierpnia 2009, o 16:28

Odpowiedzi zostają usunięte.Zapoznajcie się z regulaminem działu "Dodaj newsa"
Magik, de Lowe,niepoprawny szlachcic,oportunista,czarodziej Sx1.pl,SoS.pl i PDAforum.pl,wojownik o sprawę Polską.
Avatar użytkownika
Magik
Moderator
Moderator
 
Posty: 7312
Dołączył(a): 19 marca 2007, o 07:48
Lokalizacja: Białystok
Mod.tel.: n900 BA N-GageQD SX1
    UbuntuFirefox


Powrót do Dodaj newsa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość