NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS
Hosting sponsoruje:GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook


 

Nokia 6710 Navigator rozpoczyna kampanię "Trafiaj w dobre miejsca"

Zamieszczona tu przez ciebie wiadomość zostanie wyświetlona na stronie głównej SymbianOS.pl. Uwaga - tylko gotowe newsy!

Nokia 6710 Navigator rozpoczyna kampanię "Trafiaj w dobre miejsca"

Postprzez Garo » 1 października 2009, o 13:25

Od dzisiaj tj.1 października rusza kampania „Trafiaj w dobre miejsca” promująca telefon
Nokia 6710 Navigator i Ovi Maps (maps.ovi.com). Działania skupione będą głównie na outdoorze i internecie, ale obejmą również kino, ambient i punkty sprzedaży. Kampania potrwa do 20 listopada b.r.

Obrazek

Celem kampanii „Trafiaj w dobre miejsca” jest zachęcenie obecnych użytkowników telefonów Nokia do włączenia map i aktywacji nawigacji w ich telefonach oraz wsparcie sprzedaży
Nokia 6710 Navigator. Model ten, prócz najnowszej wersji Ovi Maps z nawigacją samochodową i pieszą oraz pełnymi mapami regionalnymi, posiada aparat 5Mpix z obiektywem Carl Zeiss i podwójną lampą błyskową. Nokia 6710 Navigator dostępna jest
w sprzedaży w cenie 1469 PLN od końca sierpnia b.r.

Ovi Maps to oprogramowanie komatybilne z blisko 30 modelami Nokia, które dzięki udoskonalonym mapom oraz wysokiej klasy nawigacji samochodowej i pieszej zaprowadzi nas zawsze do celu. Niezwykle wygodną funkcją tej aplikacji jest możliwość wcześniejszego zaplanowania trasy na komputerze na www.maps.ovi.com i wgrania jej do telefonu.
Do dyspozycji użytkownika są przydatne w czasie podróży informacje pochodzące
z najlepszych źródeł, takich jak Lonely Planet, ViaMichelin, Wcities czy CustomWeather. Dzięki nim można sprawdzić pogodę na najbliższe 24h lub 7 dni w dowolnym miejscu na świecie, znaleźć potrzebne miejsca (hotele, restauracje, muzea, etc.) oraz ciekawe wydarzenia, takie jak koncerty, spektakle, wydarzenia sportowe, targi, festiwale i wiele innych.

„Poprzez nasze działania chcemy zachęcić użytkowników do korzystania z map w telefonie.
W zasadzie wszystkie bardziej zaawansowane modele Nokia są wyposażone w darmowy mapy, które z powodzeniem mogą zastąpić atlas samochodowy. Ich zaletą jest duża wygoda
i podręczność - telefon, w przeciwieństwie do papierowych map, mamy zawsze przy sobie” – mówi Piotr Bubak, Dyrektor Marketingu Nokia Poland. „Chcemy również pokazać, że funkcja nawigacji jest przydatna zarówno w podróży, jak i na co dzień. W kampanii pojawi się
100 dedykowanych nośników, które będą kierować użytkowników do tzw. dobrych miejsc, takich jak góry, jeziora, parki, ciekawe miasta i miasteczka, ale także rynki miast typu Warszawa czy Kraków”.

Obrazek

Źródło: Własne, Nokia
REGULAMIN :: FAQ :: SZUKAJ
Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji. Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn.
Avatar użytkownika
Garo
Administrator
Administrator
 
Posty: 11872
Dołączył(a): 17 grudnia 2005, o 23:28
Lokalizacja: Wrocław
Mod.tel.: Galaxy Note SGS2 WFS
FW: 2.3.3
    WindowsXPFirefox

Powrót do Dodaj newsa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron