NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS
Hosting sponsoruje:GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook


 

Wygraj telefon Nokia N86 8Mpx - Ruszył konkurs „W zespole siła”

Zamieszczona tu przez ciebie wiadomość zostanie wyświetlona na stronie głównej SymbianOS.pl. Uwaga - tylko gotowe newsy!

Wygraj telefon Nokia N86 8Mpx - Ruszył konkurs „W zespole siła”

Postprzez Garo » 9 marca 2010, o 12:06

Ruszył konkurs fotograficzny „W zespole siła” organizowany przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży oraz firmę Nokia. Konkurs skierowany jest do młodych wolontariuszy działających na rzecz lokalnych społeczności. Jego celem jest promocja wspólnie realizowanych, pozytywnych i twórczych działań wśród młodzieży.

Masz od 16 do 22 lat i możesz pochwalić się ciekawymi projektami, które realizujesz w swoim środowisku? Nie zachowuj ich dla siebie - podziel się nimi! Spróbuj uchwycić na zdjęciu najciekawsze działania, a zdjęcie przyślij do nas. Spośród najciekawszych zdjęć jury wybierze 20, które wezmą udział w głosowaniu internetowym. Głosowanie będzie trwało od 10 do 30 maja 2010 roku na stronie www.makeaconnection.pl. Internauci będą mogli nie tylko wskazywać najciekawsze zdjęcia, ale także wysyłać do nich swoje komentarze, które zostaną wzięte pod uwagę przy ostatecznej ocenie jury. Warto przyjrzeć się pracom konkursowym i wyrazić swoją opinię, ponieważ za najtrafniejsze komentarze również można otrzymać nagrodę.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do dnia 15 czerwca 2010 roku na stronie internetowej www.makeaconnection.pl. Dla zwycięzców czekają następujące nagrody:

Nagroda Jury za najlepsze zdjęcie – udział w warsztacie prowadzonym przez profesjonalnego fotografa.
Nagrody Internautów – autorzy 3 zdjęć, które uzyskają najwięcej głosów, otrzymają telefony
Nokia N86 8Mpix.
Nagroda Jury dla Internautów za najlepszy komentarz uzasadniający oddanie głosu na zdjęcie – autorzy 3 najciekawszych komentarzy do zdjęć otrzymają telefony Nokia X3.


Zdjęcie należy przysłać do 30 kwietnia 2010 roku na adres e-mail: konkurs@pcyf.org.pl  Prace powinny zawierać tytuł zdjęcia, imię i nazwisko oraz numer telefonu autora. Jedna osoba może nadesłać tylko jedno zdjęcie. Fotografia powinna być przesłana w formie pliku graficznego JPG, nie przekraczającego 5 MB. Wszystkie szczegóły i regulamin Konkursu można także zanleźć na stronie www.makeaconnection.pl.

Źródło: Nokia
REGULAMIN :: FAQ :: SZUKAJ
Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji. Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn.
Avatar użytkownika
Garo
Administrator
Administrator
 
Posty: 11872
Dołączył(a): 17 grudnia 2005, o 23:28
Lokalizacja: Wrocław
Mod.tel.: Galaxy Note SGS2 WFS
FW: 2.3.3
    WindowsXPFirefox

Powrót do Dodaj newsa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość