NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS
Hosting sponsoruje:GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook


 

Roczna licencja na Mobile Security do wygrania

Zamieszczona tu przez ciebie wiadomość zostanie wyświetlona na stronie głównej SymbianOS.pl. Uwaga - tylko gotowe newsy!

Roczna licencja na Mobile Security do wygrania

Postprzez wallonia » 7 grudnia 2010, o 12:58

Na profilu firmy F-secure http://www.facebook.com/ZaszczepSwojSprzet rozpoczął się konkurs, w którym do wygrania jest 10 rocznych licencji na oprogramowanie Mobile Security.

Codziennie w godzinach wieczornych na profilu społecznościowym firmy zamieszczane jest jedno pytanie konkursowe – użytkownik, który pierwszy odpowie poprawnie na zadane pytanie nagradzany jest licencją na program Mobile Security. F-Secure Mobile Security jest kompletnym rozwiązaniem zabezpieczającym telefony typu smartphone. Funkcjonuje na platformach: Android, Symbian, Windows Mobile.

W razie zgubienia lub kradzieży telefonu bądź zainfekowania go złośliwym oprogramowaniem, a nawet szpiegowania, oprogramowanie Mobile Security chroni osobiste dane i poufne informacje. Nowa funkcja Ochrona przeglądania informuje o tym, które witryny są bezpieczne, a których należy unikać. W celu zapewnienia bezpieczeństwa szkodliwe witryny są blokowane automatycznie. Za pomocą nowej funkcji zdalnego lokalizatora GPS można zawsze określić lokalizację telefonu. Przy użyciu oprogramowania F-Secure Mobile Security współcześni użytkownicy mobilni mogą w pełni zabezpieczać swoje smartphony.

http://www.youtube.com/watch?v=mVyvKAV9Mwc
wallonia
1%
1%
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 października 2010, o 12:35
    WindowsXPOpera

Powrót do Dodaj newsa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron