NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

Kopiowanie kontaktów

Wszystko o aplikacjach i grach dostępnych dla telefonów S60. W tym dziale umieszczamy tylko tematy dotyczące wszystkich wersji S60

Kopiowanie kontaktów

Postprzez DonAndress » 17 sierpnia 2011, o 12:29

Witam.

Pytanie mam z pozoru proste.
Otoz chcialbym skopiowac kontakty na komputer, a potem przywrocic je do telefonu. Przymierzam sie do zmiany oprogramowania.

Problem w tym, ze nie wiem, czy Ovi Suite wystarczy, czy moze potrzebuje uzyc do tego MS Outlooka?
Ovi cos nie chce mi zsynchronizowac kilku kontaktow. Nie wiem czemu, ale jak pozniej przegladam ksiazke w Ovi to tych kontaktow nie ma...

Kiedy probuje zsynchronizowac kontakty z MS Outlookiem, to trace wiele numerow, ktore maja ten sam tym (np. tel komorkowy) dla tego samego kontaktu. Dodatkowo trace tez zdjecia oraz niektore inne notatki.

Czy ktos zna moze zloty srodek?
420 kontaktow to troche duzo na reczna akcje ;)

--
Pozdrawiam,
DonAndress
DonAndress
20%
20%

Mod.tel.: E52
FW: 071.004
    WindowsXPFirefox

Re: Kopiowanie kontaktów

Postprzez biggi » 17 sierpnia 2011, o 17:37

Dude, zrób to najłatwiejszym sposobem.
Wejdź w książkę adresową, zaznacz wszystkie, wybierz Kopiuj do innej pamięci, wejdź w mass memory, others, contacts, skopiuj to na pulpit ...a po wgraniu nowego FW wrzuć to do katalogu Others a później w książce adresowej zrób Kopiuj z innej pamięci -banał!
it's not easy bein' green
biggi
Moderator
Moderator

WindowsFirefox

Postprzez aqq » 25 sierpnia 2011, o 17:53

Biggi a co jesli probuje zrobic tak jak mowisz i efekt jest taki ze wyskakuje komunikat "skopiowanych kontaktow 0, nieskopiowanych 245" ?
motorola t2288->siemens c25->nokia 3510i->nec e228->nokia 6100->sagem x6-2->nokia 6600->nokia 6100->nokia e50->nokia 6220 cls->nokia 5230->nokia 6220cls->nokia e72

29gr/min
rok ważności konta
tysiące darmowych smsów DO WSZYSTKICH...

Freshcie!:D
aqq
60%
60%

Mod.tel.: Nokia e72
FW: 031.023
    WindowsXPOpera

Postprzez biggi » 25 sierpnia 2011, o 18:24

aqq, ja mam jakoś prawie 200kontaktów na karcie służbowej, ostatnio tak robiłem przed wrzuceniem nowego FW i skopiowało mi wszystko :/
Ale zawsze możesz zaznaczyć połowę, później drugą połowę i skopiować to na 2 razy do jednego folderu :)
it's not easy bein' green
biggi
Moderator
Moderator

WindowsFirefox

Powrót do Software Ogólne