NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

Sygic vs Ovi + Online, a może coś innego

Nawigacja w telefonach S60/Symbian^.

Sygic vs Ovi + Online, a może coś innego

Postprzez gruby33 » 19 września 2011, o 22:30

Otóż, że zarówno jedna jak i druga mapa łapie Fiaxa na zimno po chyba 15-20min z samego GPS... To postanowiłem kupić pakiet internetowy.
Pytanie mam, która mapa jest lepsza i lepiej będzie łapała sygnał z pomocą Online? Nie wiem, która ma więcej ulic ale zauważyłem, że Sygic nie wyświetla Jezior...
A może polecicie jakąś inną mapę.

Drugie moje pytanie. Ile MB pakietu będzie mi potrzebne na używanie GPS z Online powiedzmy 10 razy miesięcznie po ok. 60min. 100MB starczy czy lepiej kupić 500MB?
gruby33
1%
1%

Mod.tel.: N73
FW: 4.0839.42
    WindowsOpera

Re: Sygic vs Ovi + Online, a może coś innego

Postprzez pawelt » 20 września 2011, o 06:51

w skrócie nie ma znaczenia która nawigacja dla szybkości zimnego startu bo sterowanie gps jest niezależne od programów wszystko zależy od wspomagania gps. Włączysz agps i każdy wystartuje od 10-20s. Agps pobiera dane tylko na początku w celu określenia przybliżonej pozycji póżniej nie pobiera danych jest to ok kilkudziesięciu kilobajtów.
Z tego co widzę masz s60v3 masz parę możliwości dot. nawigacji Ovi mapy, Sygic i Garmin. jest jeszcze pare innych nawigacji ale o tym przeczytaj w tym dziale
Wypróbuj ten ostatni wg mnie jest niezły jako nawigacja i wyświetla jak pamiętam jeziora jak tez ma mapę TOPO wraz z szlakami jak też ma mapy bezpłatne ne tej stronie
http://ump.waw.pl/ tam tez możesz sprawdzić ich dokładność
ave cezar albo car albo jeszcze ktoś inny
i tak wszyscy nie żyją
pawelt
60%
60%

Mod.tel.: E90+N97 mini+E7
FW: najnowszy
    LinuxOpera

Powrót do Nawigacja S60/Symbian^