NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

5530 nawigacja gps (mapy google, zewnętrzny moduł)

Wszystko o współpracującymi z telefonami modułami GPS

5530 nawigacja gps (mapy google, zewnętrzny moduł)

Postprzez Elek93 » 4 października 2009, o 18:32

Witam mam parę pytań:
1. Na jakiej zasadzie działają zewnętrzne moduły gps? Jest to tak jak by ulepszenie tego który znajduje się w telefonie (większa precyzja) czy można go podłączyć do telefonu który gps'a nie ma wcale (w tym przypadku 5530 xm)
Link do modułu
Jeżeli odpowiedź na powyższe pytanie jest przecząca to nie ma sensu odpowiadać na kolejne.
2. Czy korzystanie z nawigacji jest płatne? Mam na myśli abonament za tą funkcję a nie za połączenie internetowe (o ile takie jest wymagane) bo w ofercie z telefonem wliczony byłby pakiet 2gb transferu miesięcznie.
3. Czy będzie działał on bezproblemowo z mapą google? Tzn ustawiam punkt A i B, po tym gdzieś sobię jadę a nawigacja na bieżąco pokazuje gdzie jestem (polecenia głosowe nie są mi potrzebne ale jeżeli są to też ok)

Z góry dzięki za wszelką pomoc :)
Elek93
1%
1%

Mod.tel.: w580i
    WindowsVistaFirefox

Re: 5530 nawigacja gps (mapy google, zewnętrzny moduł)

Postprzez YoungHustla » 5 października 2009, o 22:18

1. Można go podłączyć do każdego telefonu wyposażonego w łącze Bluetooth. Zarówno w telefonach z wbudowanym jak i w telefonach bez wbudowanego odbiornika takie coś się sprawdza, szybko łapie sygnał i dobrze pracuje.
2. Jest płatne jeśli chcesz kupić program w sklepie. Jeśli ściągniesz oprogramowanie z internetu nie zapłacisz ani złotówki za używanie go.
3. Będzie działał z aplikacją Mapy Google. Jednakże wolałbym zainstalować inny program nawigacyjny. TUTAJ masz dział z aplikacjami do pobrania.
YoungHustla
1%
1%

Mod.tel.: Omnia II 5230 i550W
FW: najnowsze
    WindowsXPFirefox

Powrót do Moduły GPS