NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

[S60v3] OPDA MagicKey - Granie 4 klawiszami multimedialnymi

Dział poświęcony platformie N-Gage 2.0

Re: OPDA MagicKey - Granie 4 klawiszami multimedialnymi

Postprzez ayen1234 » 20 września 2008, o 00:10

Nie moge wyguglac tego wiec moze ktos znalazl liste przyciskow dla e61, chcialbym sobie w fifie "wsad'a" ustawic do biegania a reszte przyciskow na prawego kciuka, np "o,p,l, backspace, dwukropek, czy enter"...
ayen1234
10%
10%

unknownOpera

Postprzez chestercsr » 20 września 2008, o 01:53

Co ważne! Teraz będzie można wykorzystac klawisze multimedialne np w LCG Jukebox :cwaniak:
Ostatnio edytowano 20 września 2008, o 14:38 przez chestercsr, łącznie edytowano 1 raz
chestercsr
1%
1%

WindowsXPOpera

Postprzez chestercsr » 20 września 2008, o 13:35

Troszkę zbugowana ta aplikacja...
W app list gdy dodam aplikacje GAMES(czyli n-gage) i do niego osobną mapę klawiszy to niestety nie działa... cały czas działa "All Apps" na Default KeyMap... Troszkę porażka bo gdyby to działało to do różnych aplikacji moglibyśmy dodawać różne mapy klawiszy gdzie automatycznie po uruchomieniu aplikacji np GAMES włączała by się mapa z klawiszami muzycznymi...
chestercsr
1%
1%

WindowsXPOpera

Postprzez MichałTUR » 20 września 2008, o 16:11

chestercsr, dokładnie tak powinno być! Ale widocznie autorzy programu niechętnie rozwijają pomysł bo pomimo tego iż ta pierwsza beta wyszła szmat czasu temu, to nie widać żadnych nowych udoskonalonych wersji :( szukałem jakiś czas temu jakiejś drugiej bety ale bezskutecznie :/ jakby ktoś znalazł to niech pisze ;) może w końcu zrobią porządnie ten program a na razie trzeba żyć z tym co jest...
Wciąż mamy wiele do zyskania, a do stracenia wszystko.
MichałTUR
70%
70%

Mod.tel.: Nokia n82
FW: 20.0.062
    WindowsXPFirefox

Postprzez chestercsr » 20 września 2008, o 16:20

znalazłem inną wersję na ipmarcie polskim. Różni się tylko waga pliku i tym nie ma w nazwie dopisku beta. Samo 1.0 unsigned. Pliki nie różnią się działaniem... Niestety...

Wydaje mi się że doszedłem dlaczego po wybraniu GAMES i dodaniu mapy nie działa. Po włączeniu aplikacji n-gage skrót GAMES kieruje nas do aplikacji PlayServer.exe. UID w obydwu przypadkach jest taki sam... paranoja...
Albo N-Gage tak komplikuje sprawę albo poprostu nie działa przypisywanie map w żadnej aplikacji(poza all)... nie testowałem innych aplikacji
chestercsr
1%
1%

WindowsXPOpera

Postprzez Kiedziak » 20 września 2008, o 17:22

przesadzacie , mogloby tak byc jak chcecie ale pewnie duzo ramu by zabieralo , co za problem wlaczyc program przed odpaleniem n gage , a po skonczeniu grania wylaczyc? :) . pzdr
"Rap jest prawdziwy, dlatego przykry
Synu zabijamy się dla cyfry."
Kiedziak
50%
50%

Mod.tel.: n95-1
FW: v30
    WindowsXPMSIE7

Postprzez chestercsr » 20 września 2008, o 17:27

To nie problem jednak jest to bug tego programu i dlatego o nim piszemy. A wyobraź sobie że w 10 aplikacjach masz zrobione inne mapy klawiszy. Uciążliwe byłoby ciągłe ich przełączanie...

ayen1234 napisał(a):Nie moge wyguglac tego wiec moze ktos znalazl liste przyciskow dla e61, chcialbym sobie w fifie "wsad'a" ustawic do biegania a reszte przyciskow na prawego kciuka, np "o,p,l, backspace, dwukropek, czy enter"...

znam łatwiejsze rozwiązanie: jak masz pole do wpisania cyfry odpowiadającej za klawisz wciśnij zieloną słuchawkę, wtedy cyfra zmieni się na 999, póxniej wciskasz klawisz który chcesz mapować i sam automatycznie daje Ci odpowiednią do niego cyferkę ;)
chestercsr
1%
1%

WindowsXPOpera

Postprzez MichałTUR » 20 września 2008, o 20:19

znam łatwiejsze rozwiązanie: jak masz pole do wpisania cyfry odpowiadającej za klawisz wciśnij zieloną słuchawkę, wtedy cyfra zmieni się na 999, póxniej wciskasz klawisz który chcesz mapować i sam automatycznie daje Ci odpowiednią do niego cyferkę ;)

Uuooo toż to genialne jest!! Ale czad :hurra: a ja zawsze sie męczyłem i szukałem w nazwach!!
chestercsr :padam:

To nie problem jednak jest to bug tego programu i dlatego o nim piszemy. A wyobraź sobie że w 10 aplikacjach masz zrobione inne mapy klawiszy. Uciążliwe byłoby ciągłe ich przełączanie...

Otóż to ;) przecież nie narzekamy. Ale o ile wygodniejsze było by rozwiązanie tego w sposób przedstawiony przez chestercsr'a :) Ps. mnie tylko denerwuje to że po restarcie telefonu mapowanie mi się samo włącza i zanim mogę zacząć normalnie używa telefonu muszę wejść i kliknąć kill daemon...
MichałTUR
70%
70%

WindowsXPFirefox

Postprzez azi » 20 września 2008, o 21:52

Yyyy, to może zapytam jak pani na j. Polskim; co konkretnie artysta miał na myśli? :P

No po prostu można trzymać tel 2 rękoma z 2 stron jak byś trzymał n-gaga :)
Moje żółte 1000ccm szczęścia - GSX-R 1000 K7

More than a football club, a global brand. There is only one United!
azi
70%
70%

Mod.tel.: iPhone 6
FW: iOS
    WindowsXPFirefox

Postprzez ayen1234 » 21 września 2008, o 11:02

Hehe nie polecam mieszac w klawiszach na e61, ustawilem sobie joya na wsad'a i jak dalem zastosuj mape to joy nie dzialal, ale wsad tez nie :P i wyszlo na to ze nie mam jak sie poruszac po menu czyli tez nie mam jak cokolwiek robic. Wylaczenie i wlaczenie nie pomoglo, myslalem co by tu robic, juz sie balem ze bedzie format :P ale po paru probach resetowania wkoncu zaskoczyl, wiec szybko wykasowalem mape klawiszy i usunalem aplikacje :P bede znow sie tym bawil jak wyjdzie finalna wersja programu :] :P
ayen1234
10%
10%

unknownOpera

Postprzez MichałTUR » 21 września 2008, o 11:26

ayen1234, trzeba z rozwagą używac mapowania :] ja nigdy nie ustawiałem nic na klawisze kierunkowe bo wiem że potem mogłaby zajść taka trudna sytuacja :P a co do finalnej wersji; możesz długo czekać bo jak na razie po pierwszej becie nie ma nic nowego dłuższy czas, no chyba że od razu wyjdzie doskonała pełna wersja w co jednak nie chce mi sie do końca wierzyć... Wystarczy że będziesz ostrożnie mapował coby nie przytrafiały się tego typu akcje :)
MichałTUR
70%
70%

WindowsXPFirefox

Postprzez chestercsr » 21 września 2008, o 12:14

MichałTUR napisał(a):
Ps. mnie tylko denerwuje to że po restarcie telefonu mapowanie mi się samo włącza i zanim mogę zacząć normalnie używa telefonu muszę wejść i kliknąć kill daemon...

róbcie inaczej. nie edytujcie default map tylko róbcie nową mapę i na czas grania przełączajcie sobie ją. Nie będzie żadnych problemów i zabawy z killdeamonem
chestercsr
1%
1%

WindowsXPOpera

Postprzez em1il » 11 października 2008, o 16:48

zglasza ze dziala to na Nokii 6120c :D :hurra:

Nie nadużywaj emotikonek.
em1il
20%
20%

WindowsXPFirefox

Postprzez Korus » 18 listopada 2008, o 19:26

Nie mogę w N73 podpisać klawiszy 5 i 0 do Vol Up i Vol Down. Ma ktoś też taki problem? Nie działa mi ani 5 ani Vol up ani 0 i Vol Down :chytry: zna ktoś sposób jak to zmapować? Z góry Thx.
Korus
1%
1%

Mod.tel.: N73
FW: 4.0735.3.0
    WindowsXPFirefox

Postprzez kammalick » 18 listopada 2008, o 22:18

Korus,
jak masz pole do wpisania cyfry odpowiadającej za klawisz wciśnij zieloną słuchawkę, wtedy cyfra zmieni się na 999, póxniej wciskasz klawisz który chcesz mapować i sam automatycznie daje Ci odpowiednią do niego cyferkę

to nie zadziałało?
kammalick
50%
50%

Mod.tel.: Samsung i5700 Spica
FW: CM6.1/A.8
    WindowsVistaSafari

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do N-Gage 2.0