NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

[N95] N-Gage, HelloOX i "unable to install game (Error -1)"

Dział poświęcony platformie N-Gage 2.0

N-Gage, HelloOX i "unable to install game (Error -1)"

Postprzez kubatek94 » 13 maja 2009, o 21:18

Witam.

Mam pewnien problem. Zlamalem swoja Nokie N95 przez HelloOX. Po tym zainstalowalem na telefon N-Gage v1.20. Sciagnalem rowniez gre ONE scrackowana przez BiNPDA. Wylaczylem patcha open4all i zrestartowalem telefon. Gre wrzucilem na karte do folderu n-gage. Kiedy otwieram N-Gage na telefonie to zaczyna instalowac ta gre, ale juz na koncu wyskakuje komunikat "Unable to install game (Error -1)". Co moge zrobic? Czy to moze dlatego ze mam najnowsza aplikacje N-Gage? Prosze o rady. Jesli temat juz byl to bardzo przepraszam, ale nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie. Niby pisalo zeby wylaczyc patcha, ale u mnie to nie pomoglo.

Pozdrawiam

-- mniej niż minutę temu --

Odpowiem sam sobie oraz innym ktorzy spotkaja ten sam problem. Juz gra dziala. Co zrobilem? Najpierw zainstalowalem ngage v1.10, po tym zainstalowalem gre. Gra na tej wersji zainstalowala mi sie bez problemow. Ale i tak nie moglem grac bo jak klikalem na start to byl czarny ekran i wywalalo spowrotem do ngage. No wiec kliknalem na check for updates. Oczywiscie znalazlo mi najnowsza wersje ngage (v1.20). Po sciagnieciu i zainstalowaniu nowszej wersjii ngage'a nie potrzeba ponownie instalowac gry, wiec nie wywala bledow i gra sie bez problemu uruchamia :]

Pozdrawiam
kubatek94
kubatek94
1%
1%

Mod.tel.: Nokia N95-1
FW: 31.0.017
    WindowsXPMSIE7

Re: N-Gage, HelloOX i "unable to install game (Error -1)"

Postprzez Dominbik » 14 maja 2009, o 19:59

wiesz, z tym n-gage to dziwne rzeczy się dzieją. Też mam problemy ale udało mi się zainstalować dwie pełne gry podobnym sposobem do twojego. Nie pamiętam tylko czy najpierw zainstalowałem oryginalną (najn.) platformę N-Gage potem fixa i grę czy zrobiłem tak jak ty. W sumie nie ma aktualnego poradnika dotyczącego instalacji n-gage, a ja jako użytkownik N79 (s60v3 FP2) mogę być zdany tylko na siebie i ewentualnie pomoc innych. a szkoda.
Pozdrawiam; Dominbik
Dominbik
60%
60%

Mod.tel.: N79+E50
FW: AleWKtórym
    WindowsXPFirefox

Postprzez korass » 19 maja 2009, o 14:06

Dodam, że na nowej wersji n-gage czyli n-gage_"v1.20_1459.sisx" nie da się zainstalować Asphalta 3 i ONE :(

Przynajmniej u mnie na N82 wyskakuje ten sam błąd "Unable to install game (Error -1)".

PS.
Czy jeśli odinstaluje to "nowe" ngage i zainstaluje starsze to będę musiał na nowo instalować wszystkie gry?
Nokia N82 Carbon Black v35.0.002
Nokia E50 Metal Black v07.36.0.0
Apple iPod Classic 80GB Black US + Sennheiser PX100
korass
50%
50%

Mod.tel.: N82
FW: 35.0.002
    WindowsXPFirefox

Postprzez dealero » 22 maja 2009, o 22:13

To jest ciach!, a nie sposób. Trezba poczekać na następną wersję...

Nie przeklinaj.Słowo uważane za wulgaryzm. // Magik
dealero
1%
1%

Mod.tel.: 5320
FW: 4.13
    WindowsXPOpera

Postprzez Dominbik » 23 maja 2009, o 08:21

Ja zrobiłem tak że jak zainstalowałem gry (nie wiem chyba dwie udało mi się działające na 9.3) i jedną sensowną Creature of Deep czy jak to tam się pisze NA ZHAKOWANEJ PLATFORMIE. Potem dałem w menu n-gage update czy jakoś tak i mi działały,
Pozdrawiam; Dominbik
Dominbik
60%
60%

WindowsXPFirefox

Postprzez dealero » 23 maja 2009, o 12:35

Ale na jakiej wersji n-gage ją zainstlowałeś? 1.1 czy 1.2 ?
dealero
1%
1%

WindowsXPOpera

Postprzez Dominbik » 23 maja 2009, o 13:39

chyba 1.2. Nie wiem dokładnie na wersji tej najnowszej która była zhakowana. Spróbuj najpierw zainstalować platformę zhakowaną potem pliki fixa na niej zainstalować zhakowaną gre a potem uaktualnić platformę. Albo spróbuj tak:

Zainstaluj oryginalną platformę n-gage od nokii kompatybilną dla twojego telefonu
Zainstaluj pliki fixa
Zainstaluj zhakowaną grę

Potem wyłącz patch Open4All i spróbuj.
Poza tym dojdziesz do tego na pewno gdy jeszcze popróbujesz oraz przeczytasz ten wątek
viewtopic.php?f=75&t=38327

-- mniej niż minutę temu --

a i masz napisane gry w tamtym wątku które działają na 9.3 bo działają tylko niektóre. Poza tym pisz na PW jak coś
Pozdrawiam; Dominbik
Dominbik
60%
60%

WindowsXPFirefox

Postprzez dealero » 23 maja 2009, o 22:58

Ok, spoko. Wiem jakie gry działają (niestety te najlepsze nie ;/) Dzięki za pomoc. Jeszcze napiszę, czy to coś dało :)
dealero
1%
1%

WindowsXPOpera

Postprzez tumich » 3 czerwca 2009, o 16:22

Ja mam problem z instalacja gier ngage. Wogóle ich nie wykrywa mam najnowszy soft v31 i złamany soft przez helo ox 1.3
tumich
40%
40%

Mod.tel.: N96 N82 Wave N97
FW: cracked
    unknownOpera

Postprzez Dominbik » 3 czerwca 2009, o 21:46

tumich napisał(a):Ja mam problem z instalacja gier ngage. Wogóle ich nie wykrywa mam najnowszy soft v31 i złamany soft przez helo ox 1.3
musisz wrzucić gry do folderu n-gage na karcie pamięci i włączasz aplikację n-gage i instalowanie powinno się rozpocząć automatycznie. Możesz tez spróbować przez menadżera plików wejść bezpośrednio w plik gry
Pozdrawiam; Dominbik
Dominbik
60%
60%

WindowsXPFirefox

Postprzez tumich » 4 czerwca 2009, o 20:36

Skopiowałem dawno do folderu n gage ale to nic nie pomogło. Nie wiem co się stało, na srebrnej n95 działa. Proszę o pomoc.
tumich
40%
40%

Mod.tel.: N96 N82 Wave N97
FW: cracked
    unknownOpera

Postprzez Qudlaty » 11 czerwca 2009, o 10:52

Koledzy mam problem z n-gage na n95 8Gb. Chciałem wypróbować update do bounce, ale bez aktualizowania ngage nie da rady.
Próbując zainstalować 1.20 (1459) n-gage installer instaluje się pięknie ale przy instalacji samej platformy za każdym razem wyskakuje "unkonown error -12". Zainstalowałem więc od razu wersje z witaminką, ale... bounce nie działa wcale a ta "fikuśna" Dance Fabulous uruchamia sie do połowy, z resztą na 1\4 ekranu.Soft mam v30, rozblokowany Secmanem w sisie. Co radzicie?
od razu powiem, że próbowałem wgrywać Pipsy, usunąłem certyfikat z secmana, oraz w drodze irytacji także installserver.exe.
nadal to samo..
Qudlaty
20%
20%

Mod.tel.: N97 Black
    WindowsXPFirefox

Postprzez kubatek94 » 15 czerwca 2009, o 20:07

Qudlaty: Czy secmanem można jeszcze zlamać nowy firmware? Czy trzeba przez HelloOX? Jeśli usunąleś installserver.exe to tak jakby system nie byl zhackowany. Napisze krótką instrukcję jak ja to zrobilem:

1. Zainstalowalem N-Gage launcher v.1.1- oficjalną i nie edytowaną wersje
2. Ściągnąlem z neta gierki crackowane, umieścilem je w folderze ngage na karcie pamięci (ty umieść tu swoje cracked, u mnie bylo tak, ze jak je tam wrzucilem i zainstalowalem w ngage to już ich nie bylo w folderze ngage.)
3. Wlączylem ngage. Teraz N-gage pyta czy zainstalować grę. Wszystko zainstalowalo się poprawnie, ale gdy chcialem je uruchomić to pojawial się czarny ekran i po chwili wracalo do ngage.
4. Teraz trzeba w ngage launcherze wejść w opcje i kliknąć update. W tym momencie telefon zapyta się o polączenie do neta, potwierdzamy. Po updacie ngage'a chyba zapyta o restart telefonu. Kiedy się wlączy telefon to wlączamy ngage'a i klikamy na grę i powinno zadzialać
5. Przede wszystkim należy mieć zhackowanego symbiana, np. metodą helloOX.

Do tumich: Wrzuć te gry tam jeszcze raz, bo nawet po nieudanej instalacji są one usuwane z folderu.

Do dealero: Ja gry instalowalem na v1.1, ale dopiero po updacie zadzialaly. Nie instalowalem zadnych fixow bo one tylko usuwaja ten pasek trial. Piszesz ze te lepsze gry nie dzialaja. Mi ONE,Midnight pool i Asphalt 3 i dzialaly bez problemu. Na inne nie mam ochoty.

Pozdrawiam
kubatek94
kubatek94
1%
1%

Mod.tel.: Nokia N95-1
FW: 31.0.017
    WindowsXPSafari

Postprzez Qudlaty » 16 czerwca 2009, o 14:13

Firmware odkąd to możliwe rozblokowuje secmanem. pozostałem na sofcie v30, wiec nie wiem czy 31 już da się nim odblokować.
Co do ngage to znam zasady wgrywania gier. eNke mam od czasów wyjscia "rybek".
Niewiem co się stało z tą aplikacją ale wiem, że magia kodu "zielona słuchawka, " * ", 3 " jest dobra prawie na wszystko ;)
Qudlaty
20%
20%

Mod.tel.: N97 Black
    WindowsXPFirefox

Postprzez dealero » 25 czerwca 2009, o 21:46

Kubatek94 ja nie potrzebuje żasnych launcher'ów :) Teraz zainstalowałem starszą wersję i działa :) Poczekamy, zobaczymy...może wyjdzie nowsza wersja i będzie ok :)

P.S. Zauważyłem że wyszła nowa wersja n-gage v1.20-1511. Czy ktoś już ją testował?
dealero
1%
1%

WindowsXPOpera

Następna strona

Powrót do N-Gage 2.0