NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

Własny tekst zamiast Brak wpisów w kalend. na dziś

W dziale tym umieszczamy tylko gotowe modyfikacje i patche.
UWAGA! Każdą modyfikacje/patch należy wrzucać w osobnym poście. Tytułem posta musi być oryginalna nazwa modyfikacji/patcha.
Regulamin działu
Każdą modyfikacje/patch należy wrzucać w osobnym poście. Tytułem posta musi być oryginalna nazwa modyfikacji/patcha.

Re: Własny tekst zamiast Brak wpisów w kalend. na dziś

Postprzez Leo_1969 » 5 marca 2009, o 20:39

arturo0891 napisał(a): mi chodzi o to zeby komunikat o wpisach pojawial sie gdy sa jakies wpisy w kalendarzu, a gdy nie ma zadnych to zeby nic nie wyswietlalo sie, czyli bez komunikatu "brak wpisow w kalendarzu na dzis".. to jest bez sensu .. wiadomo ze jak nie wyswietla sie zadna pozycja to znaczy ze nie ma na dzis nic zaplanowane..to po co jeszcze ten komunikat wyswitlac..tylko miejsce zajmuje..tym bardziej jak juz mowilem bedzie to w 350 przypadkach w roku;]

Dokładnie :ok: - zmianianie tego tekstu jest może i fajnym "gadżeciarstwem" ale nie zmienia funkcjonalności tej pozycji - jak ktos wykombinuje w jaki sposób zrobic tak jak napisał arturo0891 to dajcie znać - sam się chętnie piszę na takie rozwiazanie, żeby nie było żadnego napisu i tylko pojawiał się np 1 dzień przed zapisaną pozycją w kalendarzu - zreszta najlepiej by było, jakby ten czas wyświetlania powiadomienia przed właściwym dniem też dało się ustawić w opcjach :oczami:

No to do roboty :hyhy:
Leo_1969
20%
20%

WindowsXPMSIE7

Postprzez Łukasz484848 » 17 września 2009, o 13:53

Witam!
Ma ktoś jakiś pomysł bo nie mogę zmienić wpisu. Mam E66 i na FW 2.0 działało a na 3.0 już nie chce.
Łamałem system zarówno Helloox2 jak i metoda abgnokia i wciaż nie mogę nic z tym zrobić.
Przy kopiowaniu na dysk C:/Resource Wyskakuje: "Nie może otworzyć pliku..."
Macie jakiś pomysł??
Łukasz484848
40%
40%

Mod.tel.: iPhone 3G
FW: 3.1.3 JB
    WindowsXPOpera

Postprzez bacus » 19 grudnia 2009, o 16:10

zajrzyjcie tutaj: viewtopic.php?f=90&t=24024
bacus
1%
1%

WindowsXPFirefox

Postprzez Huiggi » 2 kwietnia 2010, o 18:17

Wszystko już edytowane, skopiowane, ale po restarcie telefonu nic się nie zmienia. Mam N81.
Huiggi
10%
10%

Mod.tel.: Nokia N81 8GB
FW: V 20.0.056
    WindowsXPSafari

Poprzednia strona

Powrót do Modyfikacje FW/Patche S60/Symbian^