NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

Usun SZUKAJ itp bez patchy i zapomnij

W dziale tym umieszczamy tylko gotowe modyfikacje i patche.
UWAGA! Każdą modyfikacje/patch należy wrzucać w osobnym poście. Tytułem posta musi być oryginalna nazwa modyfikacji/patcha.
Regulamin działu
Każdą modyfikacje/patch należy wrzucać w osobnym poście. Tytułem posta musi być oryginalna nazwa modyfikacji/patcha.

Re: Usun SZUKAJ itp bez patchy i zapomnij

Postprzez naver » 14 kwietnia 2009, o 22:14

Mam takie pytanie co do WLAN bo wszystko elegancko dalo sie wylaczyc, jednak zastanawia mnie, co sie stanie jesli ktos zostawi wlaczone skanowanie WLAN, po czym usunie to z paska aktywnosci. Wtedy to skanowanie dziala jako wlaczone w tle i ciagnie baterie? Czy jak to dokladnie dziala?

Bo wlan mozna wywolac normalnie z kreatora a on dziala na tej samej zasadzie prawda?
naver
1%
1%

WindowsXPOpera

Postprzez piotrusmayday » 17 kwietnia 2009, o 23:24

Z tego co mi wiadomo to zawsze mozna go właczyc i wyłaczyc z menu telefonu wiec nawet jak bedzie wlaczony po usunieciu to mozesz go dezaktywowac z tego poziomu.
piotrusmayday
1%
1%

WindowsVistaFirefox

Postprzez slutgut » 29 czerwca 2009, o 20:38

Sorry ale w mojej N96 nie ma takiego pliku na z:\resource: AIPluginDefinition.rsc to co mam zrobic w ?
slutgut
1%
1%

Mod.tel.: N96
    WindowsXPFirefox

Postprzez LaBt3c » 2 lipca 2009, o 23:44

Witam
A czy działa to na n73 Me z najnowszym softem? Robię według instrukcji wszystko 07871f10-0200-01-00-00000000 - organizer To pogrubione 0 zmieniam na jeden zapisuje w c:\resource\AIPluginDefinition.rsc włączam tryb gotowości i nadal widzę "W kalendarzu nic na dzisjaj"
Pomocy
LaBt3c
20%
20%

WindowsXPFirefox

Postprzez sebek76 » 17 października 2009, o 14:12

Witam all może wiecie jak wyłączyć w N82 wyszukiwanie wlan :padam:

-- mniej niż minutę temu --

tomekk55 napisał(a):Osobiście wolę użyć HelloCarbide, bez żadnej zabawy w łamanie. Choć może warto wreszcie spróbować hacknąć fona...

[edit] proste to hackowanie... ;P

[edit2]
Dorzucam w załączniku archiwum RAR, w którym jest pliczek, który jest już przerobiony i w trybie gotowości wyświetla tylko skanowanie WLAN. Wystarczy wyłączyć zabezpieczenia i wrzucić go do C/resource...

Pamiętajcie, żeby przed operacja wyłączyć aktywny tryb gotowości!

mogę prosić o taki plik z wyłączonym skanowaniem WLAN :padam:
sebek76
70%
70%

Mod.tel.: Nokia E52 Black_hack
FW: 081.003
    WindowsXPMSIE

Postprzez Ktoss » 20 sierpnia 2010, o 14:31

Lekko odkopię temat, ale nie znalazłem innego sposobu na pozbycie się tych zbędnych linijek "aktywnego trybu gotowości" :D
Ogólnie, chciałem się pozbyć linijki udostępniania online, tyle że nie mam dokładnie takiego wpisu jak jest pokazany w pierwszym poście...

Obrazek

Jak widać na powyższym obrazku, "linia" odnosząca się do udostępniania online jest krótsza niż ta w pierwszym poście - nie ma na końcu tych wszystkich zer, i na dodatek zaraz pod spodem jest podobnie wyglądający wpis.
Nokii zaaplikowałem ostatnio nowy soft - v21.0.010 oraz HelloOX'a 2.03.'

Bardzo bym prosił o pomoc, bo okropnie irytuje mnie ta dodatkowa linijka :) (chciałbym się też pozbyć wyszukiwania Wlan oraz wyszukiwania w internecie :P )
Ktoss
1%
1%

Mod.tel.: N81 i 5530
FW: v21.0.010
    WindowsFirefox

Poprzednia strona

Powrót do Modyfikacje FW/Patche S60/Symbian^