NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

Tanie ładowarki z aukcji

Dyskusja o wszystkich akcesoriach do telefonów - słuchawkach, bateriach, pokrowcach, uchwytach etc.

Tanie ładowarki z aukcji

Postprzez djtonka » 5 września 2010, o 11:55

Tak się jakoś złożyło, że wyparowały mi ostatnio dwie ładowarki AC-8X. Nigdy wcześniej nie kupowałem dodatkowej bo zawsze te z zestawu mi wystarczały. Nie było też nigdy z nimi problemów. Postawiłem więc kupić jedną na eBay'u jako oryginalną za funta z przesyłką ;) . Wszyscy wiemy co można dostać w zamian oryginalnej części czy akcesoria a mianowicie teraz to się nazywa HQ bo cena jest troszkę wyższa niż tam gdzie sprzedawca pisze "oryginalnie zapakowane". Mniejsza z tym. Powodem dla którego piszę ten post jest niemiła niespodzianka, która zdarzyła się dzisiejszego ranka a mianowicie po podłączeniu telefonu i pozostawieniu go tak na około godzinę ładowarka eksplodowała z wielkim hukiem. Ku mojemu zdziwieniu telefon przeżył ale z ładowarki niewiele zostało co możecie zobaczyć na zdjęciach. Wybuchł kondensator na płytce a specyficzny zapach unosił się dość długo. Jednak jakość tej ładowarki pozostawia wiele do życzenia. Obudowa może i pochodzi z tej samej odlewni bo nie widać żadnej różnicy w szczegółach poza wnętrzem ale sam układ to prawie pajączek (potocznie nazwa układu skonstruowanego w powietrzu na samych wyprowadzeniach bez płytki). Najgorsza jakość PCB oraz elementów półprzewodnikowych łącznie z dławikiem. Mizerne kabelki ledwo trzymające się całości i jeszcze miejsce po odciętej diodzie LED, pewnie środek przystosowany do innych telefonów. Czego można by się spodziewać za taką cenę, pytam się sam ale poza tym, że efektywność takiej ładowarki nie jest zgodna z tym co na obudowie to w dodatku istnieje poważne zagrożenie życia nie mówiąc już o samym telefonie. Czy warto kupować? Nigdy więcej.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
djtonka
Support
Support

Mod.tel.: no_name
FW: fresz
    WindowsXPFirefox

Powrót do Akcesoria do telefonów