NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

Futerał CC-3005 dla E7 - wrażenia

Dyskusja o wszystkich akcesoriach do telefonów - słuchawkach, bateriach, pokrowcach, uchwytach etc.

Futerał CC-3005 dla E7 - wrażenia

Postprzez djtonka » 11 maja 2011, o 11:41

Postanowiłem zainwestować w porządną ochronę dla tego modelu ale wolałem nie liczyć na chińską myśl techniczną więc nieadekwatnym kosztem do wartości samej E7 zamówiłem wspomniany futerał koloru BLACK?
Na czarny mi to nie wygląda no chyba że jako blok plastyku o wymiarach 1m3 a ten w dodatku jest przezroczysty.
Przy okazji okazało się, że ów futerał został wyprodukowany w Turcji bądź w samych Niemczech.
futeral_1.JPG
futeral_2.JPG
futeral_3.JPG

Wszystko starannie zapakowane w raz z instrukcją zakładania.
futeral_5.JPG
futeral_6.JPG

Przyglądając się bliżej można dostrzec (nie)staranność przy wyłamywaniu brechą zbędnego plastyku.
futeral_7.JPG

Futeralik jest doskonale spasowany i nie ma luzów. Nie koliduje także z mechanizmem otwierania a nawet w trybie poziomym pewniej sie teraz trzyma telefon. Przypuszczam że pewne okruchy mogą się dostawać pomiędzy tylni panel i futerał ale to chyba normalne i radził bym przedmuchiwać zanieczyszczenia lekko odginając plastyk niż za każdym razem zdejmować cały.
futeral_9.JPG
futeral_11.JPG
futeral_10.JPG
futeral_12.JPG
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Ostatnio edytowano 11 maja 2011, o 11:56 przez djtonka, łącznie edytowano 1 raz
djtonka
Support
Support

Mod.tel.: no_name
FW: fresz
    WindowsXPFirefox

Re: Futerał CC-3005 dla E7 - wrażenia

Postprzez ramirez19 » 11 maja 2011, o 11:55

ja widziałem takie nieadekwatne cenowo jeszcze z takim paskiem skórzanym za 65 pln , ja na razie nie mam żadnego pokrowca na nią
ramirez19
50%
50%

Mod.tel.: Nokia N8
FW: Nowe ^^
    WindowsFirefox

Postprzez djtonka » 11 maja 2011, o 12:10

Też patrzyłem na te z paskiem ale przypominało by to adidasa a tego bym nie chciał :)

-- 11 maja 2011, o 11:11 --

W sumie w ciemnym świetle to chyba kolor czarny...
djtonka
Support
Support

WindowsXPFirefox

Postprzez pawelt » 11 maja 2011, o 14:09

A ja dla świętego spokoju kupiłem za kilkanaście złotych silikonowy pokrowiec na całą komórkę bo niestety ta nakładka na tył nie zabezpiecza w całości boków i przodu które niestety są narażone w tej powyższej nakładce na uszkodzenia jedyny feler co musiałem nożykiem skorygować że przycisk menu kompletnie nie dawał się wcisnąć za twardy przycisk zrobili
To coś wygląda tak
e7 bc.jpg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
ave cezar albo car albo jeszcze ktoś inny
i tak wszyscy nie żyją
pawelt
60%
60%

Mod.tel.: E90+N97 mini+E7
FW: najnowszy
    WindowsXPFirefox

Postprzez djtonka » 11 maja 2011, o 14:20

Ja akurat rozkładam często więc taki typ odpada a chodziło mi o ochronę spodu bardziej bo często jest szurany po blacie:)
djtonka
Support
Support

WindowsXPFirefox

Postprzez pawelt » 11 maja 2011, o 14:40

A ja niestety szukam kompleksowej ochrony bo jednak parę razy mi poleciały komórki na ziemię i tego typu ochrona świetnie się wtedy sprawdzała plus gratis folia na ekran ale raczej kiepskiej jakości
A na marginesie nakładka na górę jest oddzielna tak więc nie blokuje częstegorozkładania
ave cezar albo car albo jeszcze ktoś inny
i tak wszyscy nie żyją
pawelt
60%
60%

Mod.tel.: E90+N97 mini+E7
FW: najnowszy
    WindowsXPFirefox

Postprzez Gargins » 11 maja 2011, o 21:53

Ja kupiłem sobie dwa futerały. Pierwszy to Otter Box moim zdaniem rewelacyjny zwłaszcza jeśli kogoś telefon nie jest używany w "sterylnych" warunkach. Składa się z dwóch części - pierwszej zakładanej na tył telefonu i drugiej zakładanej na przód. Obie części wykonane są z plastiku, ale część zakładana na plecy jest wyłożona miękką, idealnie wyprofilowaną gumą, która pięknie przylega do telefonu dlatego nie ma możliwości by coś się dostało pomiędzy. Przednia część to miękki plastik, ale ja darowałem sobie jego montaż. Jedyną wadą tego futerału jest cena ok 140zł. Drugi futerał to skórzana wsuwka Bugatti dostępne były na Alledrogo. Faktycznie wykonana jest bardzo dobrze, nie ma w niej zapięcia, ale jest tak dopasowana, że w pozycji do góry dnem telefon się z niej nie wysuwa nawet na milimetr. Polecam.
Muszę jeszcze dodać, że zakładanie i zdejmowanie Otter Boxa jest banalnie łatwe.
Gargins
1%
1%

WindowsXPFirefox

Postprzez djtonka » 12 maja 2011, o 09:19

Może ten egzemplarz nie przypadnie wielu osobom do gustu ze względu na wygląd jak kawałek plastyku ale według mnie spełnia swoja role . Nie mam tendencji do upuszczania telefonu a potrzebowałem tylko ochrony spodu aparatu. Telefon często leży rozłożony na blacie/stole więc żadna guma nie mogła by być założona a spód doskonale separuje aluminium od zarysowań.
djtonka
Support
Support

WindowsXPFirefox

Powrót do Akcesoria do telefonów