NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

[E7] Uniwersalne (idealnie dopasowane), skórzane etui

Dyskusja o wszystkich akcesoriach do telefonów - słuchawkach, bateriach, pokrowcach, uchwytach etc.

[E7] Uniwersalne (idealnie dopasowane), skórzane etui

Postprzez biggi » 15 czerwca 2011, o 19:35

Na wstępie może napiszę ,że jestem BARDZO ZADOWOLONY z tego etui :D
Szukałem tego typu etui dzień w dzień przez ponad 2tygodnie. Jako posiadacz BlackBerry jestem przyzwyczajony do idealnie pasujących oraz bardzo starannie wykonanych etui - i ten model spełnia wszystkie moje oczekiwania!
Nie napiszę z jakiej jest firmy ponieważ od razu po jego zakupię wyrzuciłem opakowanie:) Jest to uniwersalne etui zrobione z prawdziwej skóry(nie jakiejś eko, naturalnej, łabędziej itp.) z dodatkowym "sznureczkiem" do wyciągania telefonu- byłem strasznym przeciwnikiem tego typu "sznureczków" ,ale już nie jestem :D Jest super, w niczym nie przeszkadza(wręcz pomaga) i ledwo co go widać;)
W środku jest jakiś taki delikatny materiał co by nie porysował telefonu i żeby mu wygodnie było;)
Pokrowiec jest zrobiony ze skóry więc jak przez pierwsze 2h wydawał się trochę za ciasny dla E7 to teraz jest już idealny- takie właściwości skóry.
Etui kupiłem na pasażu w Galerii Jurajskiej u takiego miłego(miły bo z 35zł. zrobił 30zł.:D) pana ,że mogę zrobić mu reklamę ;) A tak serio to moim (skromnym;)) zdaniem etui jest tak dobrze wykonane i tak idealnie pasuje do E7, że muszę napisać gdzie można takie dostać:)

Ciekawostka dla wszystkich ,którzy szukają etui/pokrowca/kabury pasującego do E7 a nie potrafią go znaleźć bo strasznie mało jest ich na necie: Ten model jest dedykowany dla Samsung'a i9000 -czyli ,że możemy się posiłkować pokrowcami dla tego modelu ...jeśli oczywiście komuś jakiś przypadnie do gustu.

P.S. Proszę mi wybaczyć ,że tyle razy użyłem słowa etui :D

Kilka real foto:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek