NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

zestaw głośnomówiący do 2 telefonów

Dyskusja o wszystkich akcesoriach do telefonów - słuchawkach, bateriach, pokrowcach, uchwytach etc.

Postprzez Bruner » 5 lutego 2012, o 20:25

Szukam zestawu głośnomówiącego bluetooth do samochodu z możliwością pracy z dwoma telefonami jednocześnie, tzn dzwoni pierwszy, rozmawiam przez zestaw, dzwoni drugi, rozmawiam przez ten sam zestaw bez żadnego przełączania itp. Nie musi wiązać krawatów ani zmieniać kół, ma zapewniać dobrą jakość połączeń w obie strony i być bezobsługowy, tzn wsiadam, odpalam auto i bez włączania czy potwierdzania czegokolwiek mam połączenie z 2 telefonami. Do tego ma współpracować bezproblemowo ze sprzętem różnych producentów - w tej chwili mam 2 Nokie, ale za miesiąc mogę mieć coś innego. Możecie coś polecić?
Bruner
1%
1%

WindowsFirefox

Postprzez czarusblitz » 7 lutego 2012, o 04:56

Nie wiem czy masz wbudowane radio sam czy nie. Ja nie mialem i kupilem radio clarion z wbudowanym bluetooth i a2dp (obsluguje bodajze do 4 aparatow i umozliwia takze strumieniowy przesyl muzyki). Radio kosztuje okolo 450-500zl.
Jesli masz wbudowane radio to firma parrot specjalizuje sie w trgo typu zestawach. Cen nie znam.
czarusblitz
1%
1%

Mod.tel.: Iphone
FW: iOS 5
    unknownunknown

Re: zestaw głośnomówiący do 2 telefonów

Postprzez biggi » 10 marca 2012, o 13:39

Jabra Drive - kosztuje jakieś 120zł. Sam używam i jestem BARDZO zadowolony.
it's not easy bein' green
biggi
Moderator
Moderator

WindowsFirefox

Powrót do Akcesoria do telefonów