NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

[iPhone 4/4S] Creatures (Frank) case mate - "gumowe" etui dla indywidualistów

Dyskusja o wszystkich akcesoriach do telefonów - słuchawkach, bateriach, pokrowcach, uchwytach etc.

[iPhone 4/4S] Creatures (Frank) case mate - "gumowe" etui dla indywidualistów

Postprzez biggi » 29 marca 2012, o 18:13

Creatures (model Frank) case mate - czyli w skrócie "gumowe" etui dla indywidualistów. Indywidualistów bo wyprodukowano tylko 100tyś sztuk ;)
Jest idealnie dopasowane, co rzadko się zdarza przy "gumowych" pokrowcach.
Wykonane z tworzywa gumowo-kauczukowego czy coś ;) Super jakość- jestem bardzo zaskoczony. Do tej pory byłem przeciwnikiem badziewnych gumowych ochronek telefonów.
Jednoczęściowe. Jak widać na fotkach, przyciski głośniej/ciszej i blokada/wł./wył.telefon są również zakryte. Te "gumowe nakładki" na przyciski są tak dobrze wykonane i idealnie dopasowane ,że nie ma mowy o jakichś problemach podczas obsługi/wciskania guziczków.
Od samego początku mam tą samą folię na wyświetlaczu i dzięki temu ,że mam tą obudowę, która "dociska" rogi foli nie muszę się martwić ,że dostanie się pod nią kurz, albo że np. podczas wkładania do kieszeni w jakiś sposób się oklei czy coś ;)
Nigdy mi telefon nie spadł więc nie wiem jak ta obudowa zachowa się podczas takiego zdarzenia, ale wygląda na bardzo solidną i myślę ,że ochroni telefon :)
Frank to oczywiście jest jeden ze wzorów - ja taki wybrałem bo bardzo mi się spodobał ...ale o gustach się nie dyskutuje ;)
Na fotkach oczywiście nie widać jakości wykonania, ale trochę się na tym znam i śmiało mogę polecić
W sklepach można kupić ten "pokrowiec" od 79zł. do 129zł.
Najlepsza recenzja ever: http://www.youtube.com/watch?v=pBZdUuxJZQk - komentarze kolesia mnie rozwalają :D
POLECAM!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
it's not easy bein' green