NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

Opinie na temat słuchawek Bluetooth Stereo

Dyskusja o wszystkich akcesoriach do telefonów - słuchawkach, bateriach, pokrowcach, uchwytach etc.

Re: Opinie na temat słuchawek Bluetooth Stereo

Postprzez Koko35 » 30 grudnia 2009, o 23:44

chaluga napisał(a):Pytanie do tych, którzy podłączyli swoje słuchawki do PC. Podłączyłem swoje przez bluesoleil i jako słuchawki działają świetnie. Niestety, nie działa mi mikrofon, a w sumie to jest to dla mnie najważniejsze, bo chciałem ich użyć do skype. W oknie programu bluesoleil słuchawki wykonują usługę "zaawansowana usługa audio bt" jest jeszcze druga - "usługa bt słuchawki" Niestety tej drugiej nie mogę włączyć. Wyskakuje komunikat, że "Ta usługa obsługuje tylko jedno połączenie, zadanie nowego połączenia jest odrzucane" Ktoś jest w stanie mi pomóc?

Spróbuj wejść w "wykryj usługi" lub odśwież, jak to nie pomoże to usuń powiązanie z "zaawansowaną usługą audio bt" i sparuj z tą słuchawką na końcu to może pójdzie, musisz pokombinować. A które masz Bluesoleil, pamiętaj też że sam bluetooth powinien być podłączony pod USB 2.0, chyba że masz wbudowany. Mi zawsze idzie za pierwszym razem, skrót do słuchawek robię sobie na pulpicie i wtedy mi łączy jako audio, jeżeli łączę z programu łączy jednocześnie jako audio stereo i słuchawkę.
Koko35
Support
Support

Mod.tel.: HTC Sensation i E6
FW: 1.50.401.1
    WindowsXPMSIE7

Postprzez kmita91 » 1 czerwca 2011, o 14:44

Mam pytanie na temat słuchawek Nokii Bh-503. W instrukcji jest napisane, że kiedy słuchawki zostaną naładowane będzie świeciła się zielona lampka i ładowanie powinno zająć maks 1,5 h. Słuchawki są podłączone do ładowarki już ponad 3h i nadal świeci się czerwona lampka. Na dodatek kiedy je włączyłem i puściłem muzykę nie wyrabiały i były słyszalne szumy przy basach.
kmita91
1%
1%

WindowsSafari

Postprzez Koko35 » 3 czerwca 2011, o 14:57

kmita91, nie powinna świecić cały czas na czerwono, może być coś nie tak z nimi, chociaż moje BH-604 też się ładowały ponad 3h zanim dioda zaczęła świecić na zielono. Co do dźwięku bawiłem się kiedyś BH-503 i grały ładnie. Jeśli masz gwarancję to oddaj do serwisu.
Koko35
Support
Support

Mod.tel.: HTC Sensation i E6
FW: 1.50.401.1
    WindowsMSIE7

Poprzednia strona

Powrót do Akcesoria do telefonów