NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

Opinie na temat słuchawek Bluetooth Stereo

Dyskusja o wszystkich akcesoriach do telefonów - słuchawkach, bateriach, pokrowcach, uchwytach etc.

Re: Opinie na temat słuchawek Bluetooth Stereo

Postprzez idas » 13 grudnia 2008, o 00:46

Bardzo przepraszam bardzo. Pomyliłem modele. Pisałem o BH 501 :zawstydzony:
idas
50%
50%

WindowsXPFirefox

Postprzez Siara87 » 17 grudnia 2008, o 00:09

Mi dzisiaj przyszły SONY DR-BT50, wcześniej używałem jabra bt620s (które nadal mam)
Porównanie? Niebo a ziemia ;) wcześniej to była wolność teraz jest to wolność i jakość ;)
Porównywalne jakością do przewodowych sennheiser-ków hd 555 czy nawet niektórzy porównują je do hd 595, ja bym aż tak nie szalał ;] ale na pewno można je porównać do słuchawek przewodowych za ok 300zł.
Wiele jeszcze nie mogę powiedzieć ponieważ słucham ich dopiero ok 2h. jeśli macie jakieś pytania to śmiało. ;)
(dałem za nie 350zł ;) )

Edit:
jeśli chodzi o mikrofon w sony to jest strasznie kiepski gorszy o wiele niż ten z jabry, momentami są problemy aby kogoś zrozumieć.
głos jest jakby przez szmatę... ale w sumie słuchawki są bardziej do muzyki niżeli do rozmowy. rzadko kiedy do słuchawek innych firm niżeli zajmującymi się słuchawkami na bt do telefonów znajdziemy mikrofon.
Siara87
1%
1%

WindowsVistaFirefox

Postprzez Koko35 » 8 kwietnia 2009, o 20:08

Z tego co tu czytam słuchawki bluetooth stereo nie są u nas bardzo popularne. Sam byłem do nich mało przekonany, po moich wcześniejszych doświadczeniach z Motorolą HT 820.

Kilka dni temu w zaprzyjaźnionym komisie w ręce wpadły mi słuchawki Nokia BH-604, sparowałem je z moją 5800 bez specjalnego przekonania, ale to co usłyszałem sprawiło że nie mogłem powstrzymać drżenia i aż mi było głupio przed kumplem, dźwięk który się z nich wydobywa bije na głowę wszystko inne co do tej pory słyszałem, jest głośny, czysty, i ma super bas, zwyczajnie piękny i nie do opisania. Nie znam się na parametrach dźwięku, mam inna branżę, ale powalają na kolana.

Przysłowiowo szczena mi opadła i nie mogłem jej długo podnieść. Grają o niebo lepiej od moich pchełek JBL 220, które do tej pory grały najlepiej.

Żadne inne wynalazki od Sony Ericsson’a, czy (nie obrażając) Motoroli nie powinny koło nich nawet leżeć. Do tego są duże, ciężkie, wykonane z naprawdę dobrych materiałów i mają świetną baterię. Następnego dnia były już moje :)
Koko35
Support
Support

Mod.tel.: HTC Sensation i E6
FW: 1.50.401.1
    WindowsXPMSIE7

Postprzez 5qra » 8 kwietnia 2009, o 20:27

Kolega przypomniał temat, to napisze co przy okazji wyszło podczas rozmowy o zestawach, na forum nie związanym z telefonią.

"Audiofile z autobusu" :rotfl: :rotfl:

Niestety świetnie trafił i wspaniale podsumował, nie ma co się podniecać słuchawkami i mega brzmieniem, skoro korzysta się z tego w głośnych miejscach publicznyh.
5qra
30%
30%

Mod.tel.: htcMagic E51 E71 E52
    WindowsXPOpera

Postprzez kr3cik » 9 kwietnia 2009, o 00:53

Firma Vedia za pośrednictwem sklepu mp3store rozpoczęła otwarte beta-testy słuchawek BT Vedia SRS-210BS - jeśli uda mi sie załapać, napewno zamieszcze teścik na forum
kr3cik
50%
50%

Mod.tel.: BB 9780
    WindowsXPFirefox

Postprzez Caleb » 9 kwietnia 2009, o 10:20

5gra: chyba nie do konca masz pojecie o temacie. Co powiesz na jakiekolwiek IEMy, ktore nas izoluja tak od otoczenia, ze pobyt w autobusie, a nawet samolocie, cichym miejscu jest bez znaczenia na odsluch? W autobusie tez mozna sie delektowac dobrym dzwiekiem - tylko ze jest to dosc kosztowne... Oczywiscie zachwyty nad jakimis sluchawkami bluetoothowymi sa smieszne, tym bardziej porownujac do marnych JBLi
Caleb
60%
60%

WindowsXPFirefox

Postprzez Koko35 » 9 kwietnia 2009, o 10:50

Caleb: chyba Ty nie do końca masz pojęcie o temacie, najpierw posłuchaj a później się wypowiadaj, no może słuchałeś ale słuch masz najwyraźniej do bani. JBL są marne???? Może i są, ale tylko takie kupione za 50 zł na Allegro, a kupione za 100 Euro w sklepie firmowym JBL to bardzo dobre słuchawki, powiedziałbym że w swoim przedziale cenowym najlepsze. Dziwne że moi wszyscy znajomi słuchając ich w połączeniu z dobrym źródłem dźwięku powiedzieli że muzykę odkrywają na nowo, i raczej nie kupują ich ludzie jeżdżący autobusami :)
Koko35
Support
Support

Mod.tel.: HTC Sensation i E6
FW: 1.50.401.1
    WindowsXPMSIE7

Postprzez 5qra » 9 kwietnia 2009, o 11:54

Panowie gratuluję w takim razie słuchy i zachwytów nad BT i żródłem źwięku jakim są mp3 w komórce :hyhy:
Szacun dla Waszych bębenków.
To jest ciągle tylko telefon, skompresowana muza i bezprzewodowa technologia - nie może być wybitnie i odkrywczo.
Caleb napisał(a):Co powiesz na jakiekolwiek IEMy, ktore nas izoluja tak od otoczenia, ze pobyt w autobusie, a nawet samolocie, cichym miejscu jest bez znaczenia na odsluch? W autobusie tez mozna sie delektowac dobrym dzwiekiem - tylko ze jest to dosc kosztowne...

nie zrozumiałem sensu tego zdania, ale tak jak napisałes nie ogarniam tematu :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz:

Miłego delektowania ;)
5qra
30%
30%

Mod.tel.: htcMagic E51 E71 E52
    WindowsXPOpera

Postprzez Caleb » 9 kwietnia 2009, o 14:38

niezle przeplacasz za jble, jesli kupujesz je za 100 euro, gdyz kosztuja one oryginalne niecale 40 dolcow... ty i twoi znajomi macie po prostu drewniane uszy. zachecam wyprobowac tansze, choc nauszne ksc 75 i skonfrontowac dzwiek twoich picimencikow w stosunku do tych w zasadzie najtanszych kossow.
JBL to bardzo dobre słuchawki, powiedziałbym że w swoim przedziale cenowym najlepsze
zeby tak napisac trzeba wiedziec co oferuje konkurencja...
Panowie gratuluję w takim razie słuchy i zachwytów nad BT i żródłem źwięku jakim są mp3 w komórce :hyhy:
Szacun dla Waszych bębenków.
z jakoscia dzwieku przez BT to sie zgadzam, natomiast zrodlo w przypadku transmisji bezprzewodowej nie ma zadnego znaczenia dla uzyskiwanego dzwieku. moze to byc zarowno jakas najtansza nokia, jak i powiedzmy cowon q5w - dzwiek dostajemy taki sam - kiepski, bo kiepski, ale ten sam.
nie zrozumiałem sensu tego zdania, ale tak jak napisałes nie ogarniam tematu :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz:
marki takie jak shure, westone czy ultimate ears mowia ci cos? powiem tylko ze z produktow tych firm korzystaja muzycy na scenie podczas koncertow - izolacja w takich przypadkach musi byc co najmniej bardzo dobra.
Caleb
60%
60%

WindowsXPFirefox

Postprzez spartakus » 14 lipca 2009, o 15:53

Witam,

Czy porównywał ktoś słuchawki nokii BH-604,BH-503,BH-504?
Interesują mnie opinie zwłaszcza na temat BH-504 bo mało jest o nich informacji. Zastanawiam się nad zakupem któregoś z wyżej wymienionych, ale nie wiem które wziąć zwłaszcza że cena jest dość teraz zbliżona. Zastanawia mnie co daje faktycznie to DSP zastosowane w modelu 504. Już miałem brać BH-604 bo zeszły do 245zł. , ale trochę obawiam się ich wielkości(a słuchawki będę używał głównie na rowerze)
A no i jeszcze takie pytanko, czy któreś z podanych mają możliwość wpięcia zwykłego jacka?
spartakus
10%
10%

Mod.tel.: N93 N95 8gb N900
FW: V 20.0.016
    WindowsXPMSIE7

Postprzez daniel77724 » 15 lipca 2009, o 07:49

a co sądzicie o tych http://www.allegro.pl/item682846022_rew ... _fv22.html
przekonuje mnie do nich cena ale chciałbym usłyszeć wasze zdanie
daniel77724
1%
1%

Mod.tel.: nokia 6630
    WindowsVistaFirefox

Postprzez kammalick » 15 lipca 2009, o 09:55

daniel77724, trzeba zacząć do tego, że Twój telefon ich nie obsłuży w pełni, bo nie ma BT 2.0.

Po drugie nie warto pchać się w takie słuchawki no-name. Juz lepiej dołożyć do Motoroli S9, które mają podobną konstrukcję. Do 120 wyrwiesz na licytacji (zobacz w zakończonych aukcjach).
kammalick
50%
50%

Mod.tel.: Samsung i5700 Spica
FW: CM6.1/A.8
    WindowsVistaSafari

Postprzez daniel77724 » 15 lipca 2009, o 17:05

thx rozwiałeś moje wątpliwości
daniel77724
1%
1%

Mod.tel.: nokia 6630
    WindowsVistaFirefox

Postprzez Arise1337 » 20 lipca 2009, o 10:53

szukam sluchawek bluetooth, dousznych
zastanawialem sie nad tymi
(http://www.allegro.pl/item682881169_slu ... lachy.html)
Glownie do sluchania muzyki, musza miec jakosc podobna do tych sluchawek z SE serii W :)
Arise1337
20%
20%

Mod.tel.: iPhone 3GS 16GB
FW: 3,1,2
    WindowsXPFirefox

Postprzez kammalick » 20 lipca 2009, o 11:23

BT3030 są bardzo fajne z wyglądu. Znajduję sprzeczne informacje dot. wejścia słuchawkowego. Jabra podaje 3,5mm, a tutaj nowaczek90 napisał o 2,5mm. Raczej Jabra ma rację. Nie ma o nich zbyt dużo informacji. W tym temacie jest jeszcze trochę o nich wspomniane.
Glownie do sluchania muzyki, musza miec jakosc podobna do tych sluchawek z SE serii W

To może DS970 albo DS220 od SE?
kammalick
50%
50%

Mod.tel.: Samsung i5700 Spica
FW: CM6.1/A.8
    WindowsVistaSafari

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Akcesoria do telefonów