NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

Koniec N-Gage

Dział poświęcony platformie N-Gage 2.0

Re: Koniec N-Gage

Postprzez Rafa » 2 listopada 2009, o 22:10

Tak więc może będzie coś lepszego niż ten słaby n gage.

Na Symbiana? Nie, nie, nie. Powód jest bardzo prosty - symbianowce z acc3D to margines - Nokia zrezygnowała z umieszczania ich nawet w N-kach. No, chyba, ze zaczną wkładać do S60v5-ek układy graficzne z N900 czy OmniiHD, lecz na to nie liczmy.

Na szczęście od kilku dni mam iPoda touch :]
Rafa
40%
40%

Mod.tel.: Xperia arc S
    WindowsVistaFirefox

Postprzez KasparHauser » 2 listopada 2009, o 23:22

Rafa napisał(a):
No, chyba, ze zaczną wkładać do S60v5-ek układy graficzne z N900 czy OmniiHD, lecz na to nie liczmy.

Może kiedyś zrobią wyjątek. Nokia powinna przyłożyć się do swoich produktów aby nie stracić klientów . A jeśli już zrobią telefon który będzie miał wszystko czego dusza zapragnie , wykonany z najlepszych materiałów , będzie miał najlepsze podzespoły jakie mogą tylko być itd. To cena tego kombajnu będzie taka że nas "z butów wyrwie"
KasparHauser
10%
10%

Mod.tel.: N96 E61 6600
FW: Przeróżne
    unknownOpera

Postprzez wms » 3 listopada 2009, o 21:04

APEL do NOKII : ROZDAJCIE ZA DARMO GRY LUDZIOM, KTORZY KUPOWALI TELEFONY POD KATEM GRANIA na NGAGE. NIE STRACICIE A ODEJDZIECIE Z RYNKU GIER Z TWARZA.

szkoda. chociaz nie ma sie co dziwic. gier przybywalo niewiele i niespecjalnie czesto. nokia poza tym zamknela potencjalnych graczy w wybranych modelach telefonow przez co tylko niektorzy mogli cieszyc sie graniem. wiele gier bylo fajnych ale wielkich tytulow nie bylo niestety. ludzie ktorzy chcieli sie zdecydowac na serie biznesowe Nokii - E - musieli zrezygnowac z rozrywki. szkoda. nokia powinna zrobic samodzielna konsole, ale iphone pomimo calego badziewia na appstore jest o tyle do przodu ze uzytkownikow tego jednego urzadzenia jest sporo. Nokia nie wprowadzila ponadto za wiele nowej mocy na potrzeby nowych gier 3d wiec co telefon to jakosc gry byla rozna. a tego nikt nie lubi. ogolnie mozna stwierdzic - NGAGE- swietny pomysl, kiepska realizacja i zle decyzje.
sam kupilem kilka gier i sie zastanawiam, czy po resecie telefonu za pol roku bede mial jak aktywowac gre (kod otrzymalem mailem).

Nokia przestanie byc wiarygodna, jesli nie zmieni polityki. Tworzy telefony jeden podobny do drugiego niewiele zmieniajac w srodku. Tworzac Ngage dala nadzieje wielu uzytkownikom posiadania taniej konsolki z grami. Tymczasem zamyka cos, co wielu do niej przyciagalo. O ile o Ngage szukalem informacji wszedzie to Ovi wydaje mi sie sztucznym, pseudo spolecznosciowym tworem.

Eh. Rozpisalem sie, bo zawsze bylem za nokia i odrzucalem argumenty Iphone-owcow, ze lepiej miec jeden model telefonu i go wspierac niz wiele i nic na nie sensownego nie wypuszczac.
wms
1%
1%

Mod.tel.: e61
    WindowsXPMSIE7

Postprzez Dominbik » 3 listopada 2009, o 22:25

Rafa napisał(a):PS. Czy ktoś oprócz mnie dostał maila od N-Gage z reklamą Ovi Store?

Ja dostałem
Pozdrawiam; Dominbik
Dominbik
60%
60%

Mod.tel.: N79+E50
FW: AleWKtórym
    WindowsXPFirefox

Postprzez paul090 » 4 listopada 2009, o 11:57

Mi tego NGage 2.0 nie szkoda. Przez pewien czas byłem posiadaczem Nokii NGage QD, na którą nie brakowało świetnych tytułów. Asphalt 1 i 2, The One, THPS... Wszystkie te gry sprawiały, że nie miałem ochoty zmieniać telefonu na żaden inny, mimo tego że dawno już pojawiły się w owym czasie telefony serii N. NGage QD, podobnie jak CLS były telefonami do gier, pozbawione aparatów, o nietypowym kształcie, wyróżnionych przyciskach do grania. I wiecie co? To się sprawdzało. Obecnie Nokia wypuszczając software'owe 2.0 dopuściła do tego, by na każdym telefonie było możliwe granie. Miałem N95, nie ukrywam że kupiłem ją również ze względu na gry. Jednak poziom nowych produkcji, takich jak Asphalt 3 był po prostu denny. Jedynie nowe The One prezentuje niezły poziom. Nie dziwię się że platforma ta upadła, nie dość, że produkcje były po prostu nudne, to jeszcze poziomem prześcigały je gry z rozszerzeniem .sis (np. Worms). Trochę to nieskładne, co napisałem, ale mam nadzieję że chociaż po części jest to zrozumiałe ;]
paul090
1%
1%

WindowsOpera

Postprzez KasparHauser » 4 listopada 2009, o 14:50

ja narazie jestem zadowolony z Wormsów na N-GAGE. Według mnie to najlepsza gra na N-GAGE. Ale do Tetrisa na N-GAGE też nie mogę się przyczepić :rotfl: . A co do Nokii N-GAGE to gry na nią były naprade dobre. Miałem Nokię N-GAGE CLASSIC ale ją uszkodziłem :rozpacz:
KasparHauser
10%
10%

WindowsXPMSIE7

Postprzez Netman » 8 listopada 2009, o 23:12

Jak nie potrafią wykorzystać potencjału najnowszych telefonów, to mają....
Kopiowanie gierek w javie, śmiech na sali :cisza:
Netman
40%
40%

WindowsXPFirefox

Postprzez KasparHauser » 8 listopada 2009, o 23:37

Pobierając na n-gage Need For Speed Un ... Coś tam , Coś tam (bo zapomniałem) byłem przygotowany na ciach! gre , jednak tytuł gry nie ma nic wspólnego z grafiką oraz jakością tej gry. Już na jave lepszą zrobią lub zrobili. Właśnie , śmiech na sali ...
Ostatnio edytowano 16 grudnia 2009, o 19:07 przez Magik, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Starajmy się nie używać słów uważanych za wulgarne.
KasparHauser
10%
10%

unknownOpera

Postprzez Emilczyk88 » 24 maja 2010, o 00:21

Dokładnie! Rozumiem wypuszczenie tego samego tytułu w Javie i Sisie bo wiele tytułów javy klatuje, ale poco dokładać jeszcze do n-gage skoro sie to niczym nie różni? Nie ma sensu płacić 15zł za tytuł który jest taki sam w javie (dla tych co nie popieraja piractwa) po różnych gazetach za 3,66 :kwasny:
Emilczyk88
10%
10%

Mod.tel.: n95-1
FW: v 35.0.002
    WindowsXPOpera

Poprzednia strona

Powrót do N-Gage 2.0